Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-S02F3402X
ERJ-S02F3402X
ERJ-S02F3402X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-S02F3402X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-S02F3402X
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 34K OHM 1% 1/10W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-S02F3402X Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 34K OHM 1% 1/10W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1230482 pcs Podatkovni list ERJ-S02F3402X View All Specifications
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ERJ
Odpornost 34 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena ERJS02F3402X delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 34 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film