Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-S1DF4993U
ERJ-S1DF4993U
ERJ-S1DF4993U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-S1DF4993U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-S1DF4993U
Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 499K OHM 1% 3/4W 2010
Product parameter
številka dela ERJ-S1DF4993U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 499K OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 452586 pcs Podatkovni list ERJ-S1DF4993U View All Specifications
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2010
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serija ERJ
Odpornost 499 kOhms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2010 (5025 Metric)
Druga imena ERJS1DF4993U delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 499 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film