Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-S1TD95R3U
ERJ-S1TD95R3U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-S1TD95R3U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-S1TD95R3U
Proizvajalec Panasonic
Opis 2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 95
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-S1TD95R3U Proizvajalec Panasonic
Opis 2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 95 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 285546 pcs Podatkovni list Fixed Resistors Product CatalogERJ-S,U Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2512
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serija ERJ
Odpornost 95.3 Ohms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2512 (6432 Metric)
Druga imena ERJS1TD95R3U delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 95.3 Ohms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film