Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-U12D2002U
ERJ-U12D2002U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-U12D2002U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-U12D2002U
Proizvajalec Panasonic
Opis 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela ERJ-U12D2002U Proizvajalec Panasonic
Opis 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 462787 pcs Podatkovni list Fixed Resistors Product CatalogERJ-S,U Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1812
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija ERJ
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena ERJU12D2002U delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 20 kOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film