Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > ERJ-UP8F1963V
ERJ-UP8F1963V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERJ-UP8F1963V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERJ-UP8F1963V
Proizvajalec Panasonic
Opis 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 1%, 196K
Product parameter
številka dela ERJ-UP8F1963V Proizvajalec Panasonic
Opis 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 1%, 196K Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ERJ
Odpornost 196 kOhms Moč (Watts) 0.667W, 2/3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena ERJUP8F1963V delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 196 kOhms ±1% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film