Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ERO-S2PHF26R7
ERO-S2PHF26R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERO-S2PHF26R7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERO-S2PHF26R7
Proizvajalec Panasonic
Opis RES 26.7 OHM 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
številka dela ERO-S2PHF26R7 Proizvajalec Panasonic
Opis RES 26.7 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4668 pcs Podatkovni list EROS2, ERO25 Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm) Serija ERO
Odpornost 26.7 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Axial
Druga imena EROS2PHF26R7 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 26.7 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film