Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ERO-S2PHF62R0
ERO-S2PHF62R0
ERO-S2PHF62R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERO-S2PHF62R0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERO-S2PHF62R0
Proizvajalec Panasonic
Opis RES 62 OHM 1/4W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela ERO-S2PHF62R0 Proizvajalec Panasonic
Opis RES 62 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1692685 pcs Podatkovni list EROS2, ERO25 Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm) Serija ERO
Odpornost 62 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W