Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ERX-2SJ1R2
ERX-2SJ1R2
ERX-2SJ1R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERX-2SJ1R2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERX-2SJ1R2
Proizvajalec Panasonic
Opis RES 1.2 OHM 2W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ERX-2SJ1R2 Proizvajalec Panasonic
Opis RES 1.2 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1721018 pcs Podatkovni list ERX, ERG Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±350ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm) Serija ERX
Odpornost 1.2 Ohms Moč (Watts) 2W