Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-E07E201
ERZ-E07E201
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-E07E201 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERZ-E07E201
Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 200V 2.5KA DISC 9MM
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela ERZ-E07E201 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 200V 2.5KA DISC 9MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 736190 pcs Podatkovni list ERZ-E Series, ZNR Type D
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 200V
Napetost Varistorja (Min) 185V Napetost Varistorja (Max) 225V
Serija ZNR® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Disc 9mm Druga imena ERZE07E201
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 170V Največji AC volt 130V
Energija 26J natančen opis 200V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 360pF @ 1kHz