Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-E07F221
ERZ-E07F221
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-E07F221 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERZ-E07F221
Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 220V 2.5KA DISC 9MM
Product parameter
številka dela ERZ-E07F221 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 220V 2.5KA DISC 9MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 722775 pcs Podatkovni list ERZ-E Series, ZNR Type D
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 220V
Napetost Varistorja (Min) 198V Napetost Varistorja (Max) 242V
Serija ZNR® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Disc 9mm Druga imena ERZE07F221
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 180V Največji AC volt 140V
Energija 30J natančen opis 220V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 350pF @ 1kHz