ERZ-E10A511
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-E10A511 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | ERZ-E10A511 |
|---|---|
| Proizvajalec | Panasonic |
| Opis | VARISTOR 510V 4.5KA DISC 11.5MM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | ||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | ERZ-E10A511 | Proizvajalec | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Opis | VARISTOR 510V 4.5KA DISC 11.5MM | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost Varistorja (Typ) | 510V |
| Napetost Varistorja (Min) | 459V | Napetost Varistorja (Max) | 561V |
| Serija | ZNR® | Pakiranje | Bulk |
| Paket / primer | Disc 11.5mm | Druga imena | ERZE10A511 P16782 |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) | Število vezij | 1 |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Največje DC voltaže | 410V | Največji AC volt | 320V |
| Energija | 117J | natančen opis | 510V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm |
| Tok - napetost | 4.5kA | Zmogljivost @ Pogostost | 300pF @ 1kHz |