Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-E11B471CS
ERZ-E11B471CS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-E11B471CS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERZ-E11B471CS
Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 470V 6KA DISC 13MM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela ERZ-E11B471CS Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 470V 6KA DISC 13MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 419373 pcs Podatkovni list ERZ-E Series, ZNR Type D
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 470V
Napetost Varistorja (Min) 423V Napetost Varistorja (Max) 517V
Serija ZNR® Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 13mm Druga imena ERZE11B471CS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 385V Največji AC volt 300V
Energija 175J natančen opis 470V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm
Tok - napetost 6kA Zmogljivost @ Pogostost 360pF @ 1kHz