Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-VA5D201
ERZ-VA5D201
ERZ-VA5D201
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ERZ-VA5D201 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ERZ-VA5D201
Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 200V 800A DISC 5MM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela ERZ-VA5D201 Proizvajalec Panasonic
Opis VARISTOR 200V 800A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 586505 pcs Podatkovni list ZNR Series, Type D
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 200V
Napetost Varistorja (Min) 185V Napetost Varistorja (Max) 225V
Serija ZNR® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Disc 5mm Druga imena ERZVA5D201