Domov > Izdelki > stikala > otipljivi stikala > EVP-AFGB65
EVP-AFGB65
EVP-AFGB65
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EVP-AFGB65 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EVP-AFGB65
Proizvajalec Panasonic
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela EVP-AFGB65 Proizvajalec Panasonic
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 98154 pcs Podatkovni list EVP-AFGB65
Kategorija stikala Sklop zaključka J Lead
Preklopi potovanje 0.15mm Funkcija stikala Off-Mom
Serija EVPAF Pakiranje Cut Tape (CT)
Okvir 3.00mm x 2.60mm Druga imena P15921SCT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Operativna sila 163gf
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 100,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti -
natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Kontaktna ocena @ Napetost 0.02A @ 15VDC
Circuit SPST-NO Tip aktuatorja Standard
Orientacija pogona Top Actuated Material aktuatorja -
Dolžina aktuatorja, desni kot - Višina pogona iz PCB, navpično 0.65mm
Podobni izdelki
EVP-AHCG6A Image
EVP-AJAC1A Image
EVP-AFFG65 Image
  • del #:EVP-AFFG65
  • Proizvajalci:Panasonic
  • Na zalogi:128948
EVP-AHAD6A Image
 RFQ
EVP-AEJB2A Image
  • del #:EVP-AEJB2A
  • Proizvajalci:Panasonic
  • Na zalogi:141496
EVP-AEBB2A Image
  • del #:EVP-AEBB2A