Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-14V561JX
EXB-14V561JX
EXB-14V561JX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-14V561JX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-14V561JX
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 560 OHM 0302
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-14V561JX Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 560 OHM 0302 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2942324 pcs Podatkovni list EXB-xxV Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0302
Velikost / dimenzija 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 560 Moč na element 31mW