Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-18V392JX
EXB-18V392JX
EXB-18V392JX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-18V392JX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-18V392JX
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 0502
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-18V392JX Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 0502 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1468124 pcs Podatkovni list EXB-xxV Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0502
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 3.9k Moč na element 31mW