Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-28V113JX
EXB-28V113JX
EXB-28V113JX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-28V113JX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-28V113JX
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 11K OHM 0804
Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis zaloge / zahtevajte preverjanje inventarja
In Stock 1865399 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-28V113JX Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 11K OHM 0804 Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis zaloge / zahtevajte preverjanje inventarja
količina Na voljo 1865399 pcs Podatkovni list EXB-xxV Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0804
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 11k Moč na element 62.5mW