Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-28V681JX
EXB-28V681JX
EXB-28V681JX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-28V681JX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-28V681JX
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 680 OHM 0804
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-28V681JX Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 680 OHM 0804 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4570198 pcs Podatkovni list EXB-xxV Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0804
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 680 Moč na element 62.5mW