Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-34V474JV
EXB-34V474JV
EXB-34V474JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-34V474JV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-34V474JV
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 470K OHM 0606
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-34V474JV Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 2 RES 470K OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3189650 pcs Podatkovni list EXB-xxV Series DatasheetEXB34V Spec
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0606
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 470k Moč na element 62.5mW