Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-38V113JV
EXB-38V113JV
EXB-38V113JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-38V113JV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-38V113JV
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 11K OHM 1206
(v ameriških dolarjih)
35000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-38V113JV Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 11K OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5959482 pcs Podatkovni list EXB-xxV Series DatasheetEXB38V Spec
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 11k Moč na element 62.5mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Druga imena EXB38V113JV delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) natančen opis 11k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals