Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-38V222JV
EXB-38V222JV
EXB-38V222JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-38V222JV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-38V222JV
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-38V222JV Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2765187 pcs Podatkovni list EXB-xxV Series DatasheetEXB38V Spec
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 2.2k Moč na element 62.5mW