Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-A10P101J
EXB-A10P101J
EXB-A10P101J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-A10P101J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-A10P101J
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 100 OHM 2512
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-A10P101J Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 100 OHM 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 460593 pcs Podatkovni list EXB-A10P101J View All Specifications
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2512
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 100 Moč na element 62.5mW