Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-A10P474J
EXB-A10P474J
EXB-A10P474J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-A10P474J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-A10P474J
Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 470K OHM 2512
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs65535 pcs
Product parameter
številka dela EXB-A10P474J Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 470K OHM 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Napetost - razčlenitev 2512
Debelina (maks.) ±200ppm/°C Temperaturni koeficient Bussed
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm) Serija EXB
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca -
Moč na element 8 Polarizacija 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals
Izhodna moč 62.5mW Druga imena EXBA10P474J