Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-D10C103J
EXB-D10C103J
EXB-D10C103J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-D10C103J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-D10C103J
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1206
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-D10C103J Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 540552 pcs Podatkovni list EXB-D10C103J View All Specifications
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 10k Moč na element 50mW