Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-D10C222J
EXB-D10C222J
EXB-D10C222J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-D10C222J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-D10C222J
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-D10C222J Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 892501 pcs Podatkovni list EXB-D10C222J View All Specifications
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 2.2k Moč na element 50mW