Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-E10C121J
EXB-E10C121J
EXB-E10C121J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-E10C121J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-E10C121J
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 120 OHM 1608
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-E10C121J Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 8 RES 120 OHM 1608 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 616829 pcs Podatkovni list EXB-E10C121J View All Specifications
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1608
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 120 Moč na element 62.5mW