Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > EXB-V8V121JV
EXB-V8V121JV
EXB-V8V121JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EXB-V8V121JV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EXB-V8V121JV
Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 120 OHM 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
številka dela EXB-V8V121JV Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 120 OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3377451 pcs Podatkovni list EXBV8V SpecEXB-xxV Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija EXB
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 120 Moč na element 62.5mW