Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > Termo - blazinice, listi > EYG-S121803
EYG-S121803
EYG-S121803
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EYG-S121803 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EYG-S121803
Proizvajalec Panasonic
Opis THERM PAD 180MMX115MM GRAY
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela EYG-S121803 Proizvajalec Panasonic
Opis THERM PAD 180MMX115MM GRAY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Uporaba In-Plane Heat Transfer
Tip Graphite-Pad, Sheet Debelina 0.0010" (0.025mm)
Termična odpornost - Toplotna prevodnost 1600 W/m-K
Oblika Rectangular Serija PGS
Okvir 180.00mm x 115.00mm Druga imena EYGS121803
P13691
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Graphite
natančen opis Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Barva Gray