Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > Termo - blazinice, listi > EYG-S182304
EYG-S182304
EYG-S182304
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EYG-S182304 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EYG-S182304
Proizvajalec Panasonic
Opis THERM PAD 230MMX180MM GRAY
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela EYG-S182304 Proizvajalec Panasonic
Opis THERM PAD 230MMX180MM GRAY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Uporaba In-Plane Heat Transfer
Tip Graphite-Pad, Sheet Debelina 0.0016" (0.040mm)
Termična odpornost - Toplotna prevodnost 1350 W/m-K
Oblika Rectangular Serija PGS
Okvir 230.00mm x 180.00mm Druga imena EYGS182304
P19082
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Graphite
natančen opis Thermal Pad Gray 230.00mm x 180.00mm Rectangular Barva Gray