Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC1-HTM-AC115V
HC1-HTM-AC115V
HC1-HTM-AC115V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC1-HTM-AC115V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC1-HTM-AC115V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HC1-HTM-AC115V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5988 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 92 VAC
Izklop napetosti (min) 34.5 VAC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HC
Čas izdaje 10ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -50°C ~ 70°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Chassis Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 115VAC Coil Chassis Mount Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Alloy Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C)
Napetost tuljave 115VAC Vrsta tuljave Non Latching
Moč tuljave 1.2 VA Tok tekočine 11.4mA