Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC1E-HP-DC12V
HC1E-HP-DC12V
HC1E-HP-DC12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC1E-HP-DC12V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC1E-HP-DC12V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HC1E-HP-DC12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4141 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC
Izklop napetosti (min) 1.2 VDC Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HCE
Čas izdaje 5ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Amber
natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 5A
Kontaktni material Silver Alloy Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 160 Ohms Moč tuljave 900 mW
Tok tekočine 75.0mA