Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC2-H-AC240V-F
HC2-H-AC240V-F
HC2-H-AC240V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC2-H-AC240V-F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC2-H-AC240V-F
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 240V
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela HC2-H-AC240V-F Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 240V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7839 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 192 VAC
Izklop napetosti (min) 72 VAC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HC
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 255-2755
HC2-H-AC240V-F-ND
HC2HAC240VF
delovna temperatura -50°C ~ 70°C Čas delovanja 20ms
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 7A
Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 240VAC Vrsta tuljave Non Latching
Moč tuljave 1.2 VA Tok tekočine 5.0mA