Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC2-HL-AC200V
HC2-HL-AC200V
HC2-HL-AC200V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC2-HL-AC200V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC2-HL-AC200V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 200V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HC2-HL-AC200V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 200V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4287 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 160 VAC
Izklop napetosti (min) 60 VAC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HC
Čas izdaje 10ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -50°C ~ 60°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Socketable
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti LED Indicator
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 200VAC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 7A
Kontaktni material Silver Alloy Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 200VAC Vrsta tuljave Non Latching
Moč tuljave 1.2 VA Tok tekočine 6.0mA