Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC2-HL-DC12V-F
HC2-HL-DC12V-F
HC2-HL-DC12V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC2-HL-DC12V-F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC2-HL-DC12V-F
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela HC2-HL-DC12V-F Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6004 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC
Izklop napetosti (min) 1.2 VDC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HC
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -50°C ~ 60°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Socketable
Lastnosti LED Indicator natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 7A Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 160 Ohms
Moč tuljave 900 mW Tok tekočine 75.0mA