Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC2-HP-AC12V-F
HC2-HP-AC12V-F
HC2-HP-AC12V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC2-HP-AC12V-F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC2-HP-AC12V-F
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela HC2-HP-AC12V-F Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8655 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 9.6 VAC
Izklop napetosti (min) 3.6 VAC Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HC
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -50°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VAC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 7A Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 12VAC
Vrsta tuljave Non Latching Moč tuljave 1.2 VA
Tok tekočine 100mA