Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC2E-HP-DC24V
HC2E-HP-DC24V
HC2E-HP-DC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC2E-HP-DC24V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC2E-HP-DC24V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HC2E-HP-DC24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5669 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC
Izklop napetosti (min) 2.4 VDC Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HCE
Čas izdaje 5ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 255-1917
HC2E-HP-DC24V-ND
delovna temperatura -40°C ~ 60°C Čas delovanja 10ms
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Sealed - Amber natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 3A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 650 Ohms
Moč tuljave 900 mW Tok tekočine 37.0mA