Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC2E-HTM-AC24V
HC2E-HTM-AC24V
HC2E-HTM-AC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC2E-HTM-AC24V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC2E-HTM-AC24V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Product parameter
številka dela HC2E-HTM-AC24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4969 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 19.2 VAC
Izklop napetosti (min) 7.2 VAC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HCE
Čas izdaje 10ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Chassis Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Amber
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount Ocena stika (trenutna) 3A
Kontaktni material Silver Alloy Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 24VAC Vrsta tuljave Non Latching
Moč tuljave 1.2 VA Tok tekočine 50.0mA