Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC3-HTM-DC48V-F
HC3-HTM-DC48V-F
HC3-HTM-DC48V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC3-HTM-DC48V-F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC3-HTM-DC48V-F
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 48V
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela HC3-HTM-DC48V-F Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9564 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 38.4 VDC
Izklop napetosti (min) 4.8 VDC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HC
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -50°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 48VDC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 7A Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 48VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 2.6 kOhms
Moč tuljave 900 mW Tok tekočine 18.5mA