Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC4D-HP-DC24V
HC4D-HP-DC24V
HC4D-HP-DC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC4D-HP-DC24V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC4D-HP-DC24V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V
Product parameter
številka dela HC4D-HP-DC24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9152 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC
Izklop napetosti (min) 2.4 VDC Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HC
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -50°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 3A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi) Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 650 Ohms Moč tuljave 900 mW
Tok tekočine 37.0mA