Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HC4D-HTM-AC115V
HC4D-HTM-AC115V
HC4D-HTM-AC115V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC4D-HTM-AC115V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC4D-HTM-AC115V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 115V
Product parameter
številka dela HC4D-HTM-AC115V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 115V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5729 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 92 VAC
Izklop napetosti (min) 34.5 VAC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HC
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -50°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Chassis Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 115VAC Coil Chassis Mount Ocena stika (trenutna) 3A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi) Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C)
Napetost tuljave 115VAC Vrsta tuljave Non Latching
Moč tuljave 1.2 VA Tok tekočine 11.4mA