Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > HC4E-HP-DC48V
HC4E-HP-DC48V
HC4E-HP-DC48V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC4E-HP-DC48V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC4E-HP-DC48V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela HC4E-HP-DC48V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5373 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 38.4 VDC
Izklop napetosti (min) 4.8 VDC Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HCE
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 255-1924
HC4E-HP-DC48V-ND
delovna temperatura -40°C ~ 60°C Čas delovanja 20ms
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole
Ocena stika (trenutna) 2A Kontaktni material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C) Napetost tuljave 48VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 2.6 kOhms
Moč tuljave 900 mW Tok tekočine 18.5mA