Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > HC4ED-H-AC100V
HC4ED-H-AC100V
HC4ED-H-AC100V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC4ED-H-AC100V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC4ED-H-AC100V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 250V
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela HC4ED-H-AC100V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5495 pcs Podatkovni list HC Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 80 VAC
Izklop napetosti (min) 30 VAC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC - Max Serija HCE
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Socketable
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable
Ocena stika (trenutna) 1A Kontaktni material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C) Napetost tuljave 100VAC
Vrsta tuljave Non Latching Moč tuljave 1.2 VA
Tok tekočine 13.2mA