Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HG4-AC240V-F
HG4-AC240V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HG4-AC240V-F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HG4-AC240V-F
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 240V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HG4-AC240V-F Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 240V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5528 pcs Podatkovni list HG Relays
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 192 VAC
Izklop napetosti (min) 72 VAC Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Preklopna napetost 250VAC - Nom Serija HG
Čas izdaje 40ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -50°C ~ 40°C
Čas delovanja 40ms Tip montaže Socketable
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 240VAC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 20A Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C) Napetost tuljave 240VAC
Vrsta tuljave Non Latching Moč tuljave 7.6 VA
Tok tekočine 31.6mA