Domov > Izdelki > izdelki baterije > Baterije Polnilne (sekundarne) > HHR-200AB20T
HHR-200AB20T
HHR-200AB20T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HHR-200AB20T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HHR-200AB20T
Proizvajalec Panasonic
Opis BATTERY NIMH 1.2V 2AH 4/5 A
Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
In Stock 36641 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela HHR-200AB20T Proizvajalec Panasonic
Opis BATTERY NIMH 1.2V 2AH 4/5 A Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
količina Na voljo 36641 pcs Podatkovni list HHR200A DatasheetNIMH Battery Tech Handbook
Kategorija izdelki baterije Utež 11.79g
Napetost - ocenjena 1.2V Sklop zaključka Solder Tab
Standardni čas polnjenja 16Hrs Standardni polnilni tok 200mA
Velikost / dimenzija - Informacije o odpremi -
Serija HHR Druga imena P010T
Hitrost razelektritve 400mA natančen opis 4/5 A 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 2Ah