Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HJ2-AC24V-D
HJ2-AC24V-D
HJ2-AC24V-D
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HJ2-AC24V-D z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HJ2-AC24V-D
Proizvajalec Panasonic
Opis HJ CONTROL PANEL RELAYS
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela HJ2-AC24V-D Proizvajalec Panasonic
Opis HJ CONTROL PANEL RELAYS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10362 pcs Podatkovni list
Kategorija Relays Serija *
natančen opis Relay Coil
Podobni izdelki
HJ2-AC240V Image
HJ2-DC12V Image
  • del #:HJ2-DC12V
  • Proizvajalci:Panasonic
  • Opis:RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
  • Na zalogi:16663
HJ2-AC48V Image
  • del #:HJ2-AC48V
  • Proizvajalci:Panasonic
  • Opis:RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V
  • Na zalogi:13106
 RFQ
 RFQ
HJ2-AC200V-6 Image
HJ2-DC110V Image
HJ2-AC24V Image
  • del #:HJ2-AC24V
  • Opis:RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V