Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HJ2-L-AC100V
HJ2-L-AC100V
HJ2-L-AC100V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HJ2-L-AC100V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HJ2-L-AC100V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela HJ2-L-AC100V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11170 pcs Podatkovni list
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 80 VAC
Izklop napetosti (min) 30 VAC Sklop zaključka Plug In
Preklopna napetost 250VAC, 125VDC - Max Serija HJ
Čas izdaje 20ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Socketable
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti LED Indicator
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VAC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 7A
Kontaktni material Silver (Ag) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 100VAC Vrsta tuljave Non Latching
Moč tuljave 1.3 VA Tok tekočine 11.6mA