Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > HL2-L-DC12V
HL2-L-DC12V
HL2-L-DC12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HL2-L-DC12V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HL2-L-DC12V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela HL2-L-DC12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4266 pcs Podatkovni list HL Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC
Izklop napetosti (min) 1.2 VDC Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Preklopna napetost 125VAC - Nom Serija HL
Čas izdaje 5ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -50°C ~ 70°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Socketable
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti LED Indicator
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Alloy Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 160 Ohms Moč tuljave 900 mW
Tok tekočine 75.0mA