Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > JW1FSN-B-DC18V
JW1FSN-B-DC18V
JW1FSN-B-DC18V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JW1FSN-B-DC18V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JW1FSN-B-DC18V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 18V
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela JW1FSN-B-DC18V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 18V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 35764 pcs Podatkovni list JW Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 12.6 VDC
Izklop napetosti (min) 1.8 VDC Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 250VAC, 30VDC - Max Serija JW
Čas izdaje 5ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Tray delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Insulation - Class B, Sealed - Fully natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 18VDC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Nickel (AgNi)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 18VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 611 Ohms
Moč tuljave 530 mW Tok tekočine 29.0mA