LC-100-PL2000-A-P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LC-100-PL2000-A-P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LC-100-PL2000-A-P
Proizvajalec Panasonic
Opis SENSOR CLASS 1 LASER 20M NPN
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 235 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela LC-100-PL2000-A-P Proizvajalec Panasonic
Opis SENSOR CLASS 1 LASER 20M NPN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 235 pcs Podatkovni list Sensors Short Form Catalog
Kategorija Senzorji, pretvorniki Serija *
Paket / primer Module, Connector, Actuated Sensor Tip montaže -
natančen opis Optical Sensor Module, Connector, Actuated Sensor
Podobni izdelki
  • del #:LC-11
  • Proizvajalci:Panduit
  • Opis:LABEL COMP 1.5X.5" WHT 500/RL
  • Na zalogi:4185
 RFQ
  • del #:LC-10.0
  • Proizvajalci:Bivar, Inc.
  • Opis:LIGHT PIPE 4MM RND LENS 10.0"
  • Na zalogi:66797
  • del #:LC-11.0
  • Proizvajalci:Bivar, Inc.
  • Opis:LIGHT PIPE 4MM RND LENS 11.0"
  • del #:LC-10.5
  • Opis:LIGHT PIPE 4MM RND LENS 10.5"