Domov > Izdelki > Motorji, elektromagneti, Driver Boards / Modules > Motors - AC, DC > M8RX25GK4DGA
M8RX25GK4DGA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M8RX25GK4DGA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M8RX25GK4DGA
Proizvajalec Panasonic
Opis MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 750 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela M8RX25GK4DGA Proizvajalec Panasonic
Opis MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS